Як замовити медикаменти через інтернет?

Як замовити медикаменти через інтернет?

У період карантину багато хто намагається без потреби не виходити з дому, особливо люди з групи ризику. Хороший варіант — замовити медикаменти через інтернет. На сайті оформляєте замовлення, вказуєте препарат, який вас цікавить і кількість, а потім приходьте і забираєте замовлення. Інтернет-аптека «Здравица» https://zdravica.ua/ пропонує придбати товар по самій вигідною ціною. Тут вас чекає величезний асортимент і тільки сертифіковані препарати.

У чому переваги аптеки?

«Здравица» входить до складу одного з найбільших аптечних холдингів України. Її відділення є у всіх великих містах країни. Тут вона в крокової доступності для кожного. Завдяки розвиненій мережі і великому досвіду роботи, «Здравица» змогла розробити зручну систему продажів і знизила ціни.

Серед головних переваг аптеки виділяють:

  • великий асортимент — ліки, БАДи, косметика, дитяче харчування, засоби особистої гігієни;
  • низьку вартість товарів;
  • крокову доступність;
  • гарний сервіс.

На сайті ви знайдете великий асортимент товарів. Якщо якогось препарату немає в наявності, ви можете його замовити, він прийде в найкоротші терміни. Затримка буде мінімальною, зате ви отримаєте рідкісний медикамент за вигідною ціною.

Чи є кур’єрська доставка?

Замовлення, оформлений на сайті, приходить або в аптеку, або відправляється кур’єрською службою ( «Новою поштою» оібо «Укрпоштою») в ваш населений пункт. «Здравица» не доставляє ліки на будинок.

Замовлення обробляється протягом 30 хвилин, відвантаження в кур’єрську службу виконується 1 раз в день. Швидкість доставки залежить від перевізника. «Нова пошта» доставляє швидше, але вона є не у всіх населених пунктах і вартість її послуг на порядок вище. Відділення «Укрпошти» є в кожному селі країни, швидкість доставки тут нижче, але вартість послуг найнижча на ринку.

При замовленні товару на сайті оплатити його можна готівкою, якщо отримуєте в аптеці, або банківською картою по передоплаті, якщо замовлення приходить на пошту. Кожен вибирає найбільш підходящий для себе варіант. Компанія дбає про своїх клієнтів, тому намагається запропонувати найвигідніші умови співпраці.

Якщо виникають якісь питання, що стосуються товару та оформлення замовлення, можете звернутися в технічну підтримку. Тут працюють справжні професіонали, які добре знають свою роботу. Вони вирішать будь-яку проблему в лічені хвилини.